Приветствую Вас Гость | RSS Суббота
10.12.2016, 14:45
Основы правовой защиты
Форма входа
Логин:
Пароль:
Главная Каталог статей Регистрация Вход
Меню сайта
Категории раздела
Уголовно-правовая тематика [3]
Гражданско-правовая тематика [5]
Общий раздел [4]
Типовые консультации [11]
Новые статьи
[17.04.2015]
[законы ДНР]


Закон Донецкой Народной Респуб... (0)
[07.04.2015]
[законы ДНР]


Закон ДНР "Об оплате труд... (0)
[02.04.2015]
[законы ЛНР]


О назначении и выплате пенсий ... (0)
[02.04.2015]
[иные документы ЛНР]


Указ главы ЛНР о разоружении н... (0)
[21.03.2015]
[законы ДНР]


Закон Донецкой народной Респуб... (0)
Партнеры сайта
  • Автоматический полив с доставкой
  • Статистика

    Онлайн всего: 3
    Гостей: 2
    Пользователей: 1
    JerryNeist
    Главная » Статьи » Правовые статьи » Типовые консультации

    "Умовне" покарання
    Питання:
    Мого сина притягають до кримінальної відповідальності за злочин, відповідальність за який передбачена у вигляді позбавлення волі, причому мінімальний строк - 6 років. Чи може йому бути призначене покарання, не пов'язане з позбавленням волі?

    Відповідь:
    Звільнення від відбування покарання з іспитовим терміном, у відповідності із ст.75 КК України, може бути застосовано судом з урахуванням всіх обставин справи, тяжкості злочину, особистості винного тільки при призначенні покарання у вигляді позбавлення волі на строк не більше 5 років. Але це не позначає неможливості його застосування взагалі. Для того, щоб воно могла бути застосоване, необхідне призначення покарання, більше м'якого, чим передбачено законом, тобто необхідно застосування ст.69 КК України. Застосування даної статті можливо при наявності декількох зм'якшуючих покарання обставин. Перелік пом'якшувальних обставин, зазначених у ст.66 КК України не є вичерпним. Через те, що злочин є тяжким я б рекомендував укласти угоду з адвокатом, що буде захищати Вашого сина, оскільки навіть наявність декількох таких обставин не ставить за обов'язок суд застосувати вказану статтю.

    Категория: Типовые консультации | Добавил: Babitch (10.09.2010)
    Просмотров: 3941 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 0.0/0
    Всего комментариев: 2
    1  
    мени далы рик умовного покараня , я хочу ехать в Росию чы пропустять мене на кордони.

    2  
    Вы писали бы уже на русском или українською... Когда освобождают от назначенного наказания, то применяют ст.75 УК Украины, определяют наказание и испытательный срок. Кроме того, всегда применяют также ст.76 УК, что касается ограничений. Какие пункты применены к вам я не знаю, смотрите свой приговор. Как же тогда можно говорить о том, есть ли у вас запрет выезда?

    Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
    [ Регистрация | Вход ]

    Copyright MyCorp © 2016
    Главная Новости Форум материалы в файлах