Приветствую Вас Гость | RSS Суббота
03.12.2016, 17:33
Основы правовой защиты
Форма входа
Логин:
Пароль:
Главная Каталог статей Регистрация Вход
Меню сайта
Категории раздела
Уголовно-правовая тематика [3]
Гражданско-правовая тематика [5]
Общий раздел [4]
Типовые консультации [11]
Новые статьи
[17.04.2015]
[законы ДНР]


Закон Донецкой Народной Респуб... (0)
[07.04.2015]
[законы ДНР]


Закон ДНР "Об оплате труд... (0)
[02.04.2015]
[законы ЛНР]


О назначении и выплате пенсий ... (0)
[02.04.2015]
[иные документы ЛНР]


Указ главы ЛНР о разоружении н... (0)
[21.03.2015]
[законы ДНР]


Закон Донецкой народной Респуб... (0)
Партнеры сайта
  • Статистика

    Онлайн всего: 2
    Гостей: 1
    Пользователей: 1
    wuredovateg73
    Главная » Статьи » Правовые статьи » Типовые консультации

    По спадщині
    Питання:
    Мені 65 років, я пенсіонер, проживаю в будинку, що дістався дружині в спадщину. 2 місяці назад вона померла. Від її сестри я довідався, що дружина при житті склала заповіт на її ім'я. Вона заявляє мені, що буде оформляти будинок на себе й ніякі права на нього не маю. Чи так це?

    Відповідь:
    У відповідності із ст.1241 ЦК України, Ви як непрацездатний вдовець успадковуваєте, незалежно від змісту заповіту, половину частки, що належала б при спадкуванні за законом (обов'язкова частка). Сестра не являється спадкоємцем першої черги за законом. У цьому випадку для відповіді на питання необхідно знати є чи крім Вас спадкоємці першої черги. До таких відносяться діти, батьки, чоловік (дружина). Якщо таких не має, то Ви повинні успадковувати 1/2 частину будинку. А якщо, наприклад, у Вас є одна дитина, то Ви є спадкоємцем половини від 1/2 частки, тобто 1/4. Оскільки на момент смерті жінки Ви проживали разом з нею, то в силу ч.3 ст.1268 ЦК України будете вважатися таким, що прийняв спадщину, якщо не заявите про відмову від неї.

    Категория: Типовые консультации | Добавил: Babitch (10.09.2010)
    Просмотров: 3276 | Рейтинг: 0.0/0
    Всего комментариев: 0
    Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
    [ Регистрация | Вход ]

    Copyright MyCorp © 2016
    Главная Новости Форум материалы в файлах