Приветствую Вас Гость | RSS Воскресенье
04.12.2016, 08:04
Основы правовой защиты
Форма входа
Логин:
Пароль:
Главная Каталог статей Регистрация Вход
Меню сайта
Категории раздела
Уголовно-правовая тематика [3]
Гражданско-правовая тематика [5]
Общий раздел [4]
Типовые консультации [11]
Новые статьи
[17.04.2015]
[законы ДНР]


Закон Донецкой Народной Респуб... (0)
[07.04.2015]
[законы ДНР]


Закон ДНР "Об оплате труд... (0)
[02.04.2015]
[законы ЛНР]


О назначении и выплате пенсий ... (0)
[02.04.2015]
[иные документы ЛНР]


Указ главы ЛНР о разоружении н... (0)
[21.03.2015]
[законы ДНР]


Закон Донецкой народной Респуб... (0)
Партнеры сайта
  • Заказать питьевую воду и продукты домой "Вода Витерра".
  • Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0
    Главная » Статьи » Правовые статьи » Типовые консультации

    Питання виселення, визнаня втрати права користування житлом
    Питання:
    Я був відсутній за місцем проживання 5 місяців, так як переніс операцію й перебував на лікуванні в іншому місті. Коли я повернувся, то моя колишня дружина, що продовжує проживати разом із мною передала мені копію заочного рішення суду. З'ясувалося, що на мою адресу приходили повістки з повідомленням, у суд вони поверталися з позначкою в отриманні колишньої дружини. Вона про це мені не повідомляла. Я категорично не згодний з рішенням суду, але строки оскарження давно пройшли. Що ж мені робити, невже безвихідна ситуація?

    Відповідь:
    У відповідності із ст.228 ЦПК України, заочне рішення може бути переглянуто тим судом, який його виніс, по письмовій заяві відповідача, що може бути подане протягом 10 днів від дня одержання його копії. Тому Вам потрібно подавати не апеляцію (строк на подачу якої дійсно пройшов), а заяву про перегляд, тому що фактично Ви копію рішення одержали тільки зараз. До заяви обов'язково потрібно прикласти копії підтверджуючих медичних документів і проїзного квитка, по якому Ви повернулися. Якщо ж заочне рішення не буде скасовано, тобто заяву про перегляд буде залишено без задоволення, Ви можете тоді оскаржити рішення суду (і ухвалу) вже в загальному порядку.

    Категория: Типовые консультации | Добавил: Babitch (10.09.2010)
    Просмотров: 2069 | Рейтинг: 0.0/0
    Всего комментариев: 0
    Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
    [ Регистрация | Вход ]

    Copyright MyCorp © 2016
    Главная Новости Форум материалы в файлах