Приветствую Вас Гость | RSS Суббота
10.12.2016, 14:45
Основы правовой защиты
Форма входа
Логин:
Пароль:
Главная Каталог статей Регистрация Вход
Меню сайта
Категории раздела
Уголовно-правовая тематика [3]
Гражданско-правовая тематика [5]
Общий раздел [4]
Типовые консультации [11]
Новые статьи
[17.04.2015]
[законы ДНР]


Закон Донецкой Народной Респуб... (0)
[07.04.2015]
[законы ДНР]


Закон ДНР "Об оплате труд... (0)
[02.04.2015]
[законы ЛНР]


О назначении и выплате пенсий ... (0)
[02.04.2015]
[иные документы ЛНР]


Указ главы ЛНР о разоружении н... (0)
[21.03.2015]
[законы ДНР]


Закон Донецкой народной Респуб... (0)
Партнеры сайта
  • Стоимость таможенного оформления по материалам сайта.
  • Статистика

    Онлайн всего: 3
    Гостей: 2
    Пользователей: 1
    JerryNeist
    Главная » Статьи » Правовые статьи » Типовые консультации

    Аліменти та їх розмір
    Питання:
    Мій колишній чоловік добровільно платить мені аліменти на неповнолітнього сина в розмірі 50 грн. На мої претензії із приводу недостатності платежів і вимог про виплату 25% заробітку, він заявляє, що в більшому розмірі платити не буде, навіть якщо я звернуся в суд, тому що зараз суд визначає аліменти в частковому відношенні на свій розсуд і він зробить все, щоб така частка була мінімальною або він взагалі не буде працювати й буде платити неоподатковуваний податком мінімум. Чи не так це?

    Відповідь:
    Вам він сказав лише маленьку частку дійсного положення справ, причому витлумачивши у свою користь. Дійсно по Сімейному кодексу на відміну від старого Кодексу про шлюб та сім'ю, не визначені конкретні розміри аліментів (раніше 1/4 - на одну дитину, 1/3 - на двох, 1/2 - на 3-х і більше). Суд дійсно враховує всі обставини, які враховуються при визначенні розміру аліментів: стан здоров'я й матеріальне становище дитини, стан здоров'я й матеріальне становище платника аліментів, наявність у платника інших дітей, непрацездатних членів родини й інших істотних обставин. Однак відповідно до ч.2 ст. 182 Сімейного кодексу, мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, чим 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, крім випадків визначення розміру аліментів у твердій грошовій сумі. У другому випадку призначається державна допомога в різниці між мінімумом і призначеною сумою. Мені не відомий вік Вашої дитини, тому не можу назвати розмір прожиткового мінімуму. Для дітей, наприклад, до 6 років він з 1.10.2008 року становить 557 грн. Виходячи із практики скажу, що в більшості випадків суди діють по старинці й на 1 дитину без зайвих питань визначають ¼ (25 відсотків). У всякому разі рекомендую не чекати й звертатися з позовом до суду.

    Категория: Типовые консультации | Добавил: Babitch (13.09.2010)
    Просмотров: 4200 | Рейтинг: 0.0/0
    Всего комментариев: 0
    Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
    [ Регистрация | Вход ]

    Copyright MyCorp © 2016
    Смотрите здесь аренда микроавтобуса мерседес спринтер. | Смотрите на сайте купить бетон на фундамент. Главная Новости Форум материалы в файлах